Hüquq şöbəmizdə böyük sevinclə iki istedadlı gəncin təcrübə proqramını uğurla tamamladıqlarını elan edirik!
Onlar bu müddət ərzində yalnız nəzəri biliklərini təkmilləşdirməklə kifayətlənmədilər, həm də real iş mühitində çalışaraq dəyərli praktiki təcrübə qazandılar. Qarşılaşdıqları hər bir vəzifənin öhdəsindən məsuliyyətlə gəldilər və öz peşəkarlıqlarını sübut etdilər. Sonda onlara sertifikatlar təqdim olundu – bu, onların zəhmətinin və əzminin rəsmi təsdiqidir.
Ən gözəl xəbər isə bu proqram davam etməyidir!
Əgər sən də peşəkar mühitdə özünü sınamaq, təcrübə toplamaq və gələcək karyeran üçün möhkəm təməl yaratmaq istəyirsənsə — bizim təcrübə proqramlarımıza qoşula bilərsən!

Мы рады сообщить, что двое талантливых молодых людей успешно завершили программу стажировки в нашем юридическом департаменте!
За это время они не только улучшили свои теоретические знания, но и приобрели ценный практический опыт, работая в реальных производственных условиях. Они ответственно подошли к каждой поставленной задаче и доказали свой профессионализм. В конце им были вручены сертификаты — официальное признание их упорного труда и целеустремленности.
Самая лучшая новость в том, что эта программа продолжается!
Если вы также хотите попробовать себя в профессиональной среде, получить опыт и заложить прочный фундамент для будущей карьеры — присоединяйтесь к нашим программам стажировок!